Цілодобова лінія підтримки клієнтів   0 (800) 309-509   0(800) 309-510
Menu

Новини компанії

Підсумки 2016 року СК «Нафтагазстрах»

Середа, 12 квітня 2017

За підсумками 2016 року страхова компанія «Нафтагазстрах» збільшила обсяг страхових премій за договорами ДМС на 17%. У 2016 році вони склали 243 млн.грн.

За 2016 рік кількість урегульованих страхових випадків перевищує 100 тисяч. Це майже 300 страхових випадків щодня.  Страхові виплати за цей період склали 164 млн.грн.

Також були збільшені страхові резерви. Порівняно з минулим роком резервний фонд збільшено майже вдвічі і у 2016 році він складає 6,3 млн.грн.

Зі святом, любі жінки

Вівторок, 07 березня 2017

Вітаємо з чудовим святом весни!

Бажаємо приємних сюрпризів і добрих подарунків долі, щирої любові, удачі і краси!

Як за вікном змінюється природа, нехай у вашому оточенні і в душі розквітає добро.

Бажаємо, щоб у вас завжди був час насолоджуватися життям в його яскравих барвах.

І нехай буде міцним ваше здоров’я!

 

Генеральний директор

ТДВ СК «Нафтагазстрах»

 

Антон Кіяшко 

Національне рейтингове агентство «Рюрік» присвоїло ТДВ СК «Нафтагазстрах» фінансової надійності на рівні uaAA

П'ятниця, 27 січня 2017

НРА «Рюрік» повідомляє про присвоєння ТзДВ СК «Нафтагазстрах» довгострокового кредитного рейтингу позичальника на рівні uaАА з прогнозом «стабільний» та рейтингу фінансової надійності страховика на рівні uainsАА.Такий рейтинг характеризується дуже високою фінансовою надійністю порівняно з іншими українськими страховими компаніями.

На засіданні Рейтингового комітету від 19.01.2017 р. Національне рейтингове агентство «Рюрік» присвоїло ТзДВ СК «Нафтагазстрах» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» та присвоїло ТзДВ СК «Нафтагазстрах»  рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика на рівні uainsAA інвестиційної категорії.

Кредитний рейтинг позичальника визначено за Національною рейтинговою шкалою, на що вказують літери «ua» у позначці кредитного рейтингу. Національна рейтингова шкала дозволяє виміряти розподіл кредитного ризику в економіці України без урахування суверенного ризику країни та призначена для використання на внутрішньому фінансовому ринку України.

Відповідно до Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабміну №665 від 26.04.2007 р., позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Відповідно до Рейтингової шкали оцінювання фінансової надійності (стійкості) страхової компанії, розробленої НРА «Рюрік» на основі Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України №665 від 26.04.2007 р., страхова компанія з рейтингом uainsAA характеризується дуже високою фінансовою надійністю (стійкістю) порівняно з іншими українськими страховими компаніями.

 

Підсумки роботи ТДВ СК «Нафтагазстрах» за 9 місяців 2016 року – виплати склали 116,5 млн. грн.

Четвер, 17 листопада 2016

За підсумками 9 місяців 2016 року ТДВ СК «Нафтагазстрах» зібрала 181,6 млн. грн. страхових платежів та здійснила виплати на суму 116,5 млн. грн. 

За цей період було укладено 294 тис. договорів та врегульовано 70 тис. страхових випадків. Для забезпечення виплат застрахованим компанія сформувала 5 млн.грн страхових резервів. Фактичний запас платоспроможності перевищує нормативний майже у 1,5 рази і складає 60 млн грн.

«Як частина суспільства, ми вбачаємо свою власну відповідальність за участь у добробуті тих, хто поряд. Тому окрім безпосереднього виконання своїх страхових зобов’язань допомагаємо застрахованим, коли страховка не може повністю покрити лікування, а мова йде про життя і здоров’я людини», - говорить генеральний директор СК «Нафтагазстрах» Антон Кіяшко.

Протягом січня-вересня 2016 року СК «Нафтагазстрах» надала благодійну допомогу майже на 300 тис. грн. Дві найбільші суми - 116 тис.грн. і 47 тис.грн. пішли на лікування онкологічного захворювання та заміну суглоба працівникам Одеської залізниці.

 «Важливою частиною роботи компанії є участь у розробці системи обов’язкового медичного страхування, що активізувалася останнім часом у рамках медичного комітету Ліги страхових організацій України. Вважаю, що наш досвід може стати в нагоді у запровадженні загальнонаціональної системи, над якою зараз працюють у державі на користь всьому населенню. Як свідчить практика, страхові компанії можуть стати надійним повіреним для громадян у справі захисту їх здоров’я», - зазначив Антон Кіяшко.

СК «Нафтагазстрах» надала матеріальну допомогу постраждалим у ДТП на Вінниччині.

П'ятниця, 28 жовтня 2016

СК «Нафтагазстрах» надала благодійну матеріальну допомогу постраждалим у ДТП на Вінниччині.

 

20 жовтня 2016 року у Літинському районі поблизу села Журавне сталася трагічна подія – лісовоз, порушивши правила переїзду залізничної колії, потрапив під пасажирський потяг сполученням «Хмельницький — Вінниця». Водій лісовозу та двоє його пасажирів, нажаль, загинули на місті, машиніст потягу та його помічник отримали страшні опіки 40 і 60 відсотків, опіки верхніх дихальних шляхів, а також отруєння продуктами горіння. Страхова компанія «Нафтагазстрах», чиїми застрахованими є співробітники «Укрзалізниці»,  в тому числі машиніст потягу та його помічник, не чекаючи на офіційне повідомлення про страхову подію та формального виконання всіх страхових процедур, надала благодійну матеріальну допомогу постраждалим в розмірі 70 000 грн. на надання екстреної медичної допомоги в опіковому відділенні Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова. Споіваємось що життя наших клієнтів буде у безпеці і надані кошти дозволять надати потрібну допомогу в повному обсязі. СК «Нафтагазстрах» і надалі буде слідкувати за станом постраждалих і надавати кваліфіковану допомогу. Бажаємо якнайшвидшого одужання!

 

Страховые компании — лучший партнер государства для внедрения обязательного медицинского страхования

Середа, 21 вересня 2016

«Частные страховые компании, которые на практике успешно внедряют добровольное медицинское страхование, станут эффективными поверенными человека в таком масштабном для государства проекте как обязательное медицинское страхование», - об этом заявил  Генеральный директор СК «Нефтегазстрах» Антон Кияшко  16 сентября 2016 года во время  XVI  Международного финансового форума в Одессе. 

Выступая на Круглом столе «Международная практика в сфере социально-значимых видов страхования и их значение для соцально-экономической защиты граждан», Кияшко отметил, что успех государственно-частного партнерства в вопросе защиты здоровья людей определен тем, что страховые компании, с одной стороны, имеют технологии, с другой – работают исходя из обоснованности финансовых затрат, с третьей – заинтересованы в предоставлении своему клиенту качественной услуги.

Существующая система финансового обеспечения отрасли не позволяет развиваться отечественной медицине. Поэтому главной задачей в решении этой проблемы должно стать реформирование путей привлечения средств в отрасль. Одним из них является введение в Украине обязательного медицинского страхования. Наиболее прогрессивным законопроектом, который позволяет внедрить такой вид страхования в Украине является проект закона «об общеобязательном медицинском страховании» № 4981, разработанный депутатами Денисовой, Шипко, Розенблатом, Поляковым.

Основное преимущество этого законопроекта заключается в том, что страховщиками в системе общеобязательного социального медицинского страхования будут выступать аккредитованные финансовые учреждения, которые имеют лицензию на соответствующий вид страхования и являются членами саморегулируемой организации страховщиков.

«В нашей стране сегодня около 1,2 млн. человек, охваченных добровольным медицинским страхованием. Более тысячи предприятий задействованы в этом процессе, 400 лечебных учреждений, предоставляющих медицинские услуги застрахованным и около 50 страховых компаний, вовлеченных в добровольное медстрахование. Аккредитация и объединение этих страховщиков в пул станет самым простым способом настроить работу уже опытных в этой сфере организаций. Уполномоченный орган будет выполнять регулирующую и контролирующую функцию», - сказал Антон Кияшко. Таким образом, медицинские учреждения за счет конкуренции, которая заложена в этот законопроект, смогут получить дополнительный источник финансирования, а контроль и экспертиза со стороны страховых компаний значительно повлияют на качество предоставляемых медицинских услуг. В течении 2-3 лет страховщики станут полноценными партнерами государства для защиты здоровья населения в системе обязательного медицинского страхования.

Господин Кияшко также представил международный опыт внедрения медицинского страхования, который наглядно демонстрирует преимущества государственно-частной модели партнерства при внедрении обязательного медицинского страхования.

напомним, СК «Нефтегазстрах» является ведущей украинской страховой компанией, которая специализируется на медицинском страховании.

Сторінка 1 із 19