Цілодобова лінія підтримки клієнтів   0 (800) 309-509   0(800) 309-510
Menu

Новини компанії

Благотворительная программа «Полный портфель».

Четвер, 14 вересня 2017

В рамках программы Благотворительного фонда  «Благомай» «Полный портфель», 1 сентября 2017 года СК «Нефтегазстрах» передала фонду средства для покупки необходимых школьных принадлежностей для воспитанников Центра социально-психологической реабилитации детей «Злагода» г. Белая Церковь. На данный момент в центре находится 18 детей в возрасте от 3 до 17 лет. Основными задачами учреждения являются социальная реабилитация несовершеннолетних, оказавшихся в трудной жизненной ситуации, создание благоприятных условий, приближенных к домашним, способствующих умственному эмоциональному и физическому развитию личности; медико-психолого-педагогическая реабилитация и укрепление здоровья воспитанников.

View the embedded image gallery online at:
https://ngs.biz.ua/index.php/news/company#sigFreeIdfae373f03d

Підсумки першого півріччя

Четвер, 14 вересня 2017

За підсумками першого півріччя ТДВ СК «Нафтагазстрах» отримала страхові платежі на суму 125,5 млн. грн. Було врегульовано 47 358 страхових випадків загальною сумою 95,6 млн. грн. Таким чином, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, рівень виплат збільшився на 8%. Також, за останні три місяці майже на 25% зросла середня сума виплати за окремим страховим випадком.

Вітаємо з Днем Незалежності!

Середа, 23 серпня 2017

Шановні друзі!

Щиро вітаємо всіх Вас з Днем незалежності України!

Завжди любіть і поважайте свою батьківщину! Бажаємо виховувати розумне і здорове покоління, а також цінити і зберігати наші традиції і культуру!

Зі святом!

Генеральний директор ТДВ СК «Нафтагазстрах»

 

Антон Кіяшко

НРА «Рюрік» підтвердило ТзДВ СК «Нафтагазстрах» довгостроковий кредитний рейтинг

Вівторок, 22 серпня 2017

21.08.2017 НРА «Рюрік» повідомляє про підтвердження ТзДВ СК «Нафтагазстрах» довгострокового кредитного рейтингу позичальника на рівні uaАА з прогнозом «стабільний» та рейтингу фінансової надійності страховика на рівні uainsАА

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило ТзДВ СК «Нафтагазстрах» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» та присвоїло ТзДВ СК «Нафтагазстрах» рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика на рівні uainsAA інвестиційної категорії.

Відповідно до Рейтингової шкали оцінювання фінансової надійності (стійкості) страхової компанії, розробленої НРА «Рюрік» на основі Національної рейтингової шкали, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України №665 від 26.04.2007 р., страхова компанія з рейтингом uainsAA характеризується дуже високою фінансовою надійністю (стійкістю) порівняно з іншими українськими страховими компаніями.

 

 

Підсумки 2016 року СК «Нафтагазстрах»

Середа, 12 квітня 2017

За підсумками 2016 року страхова компанія «Нафтагазстрах» збільшила обсяг страхових премій за договорами ДМС на 17%. У 2016 році вони склали 243 млн.грн.

За 2016 рік кількість урегульованих страхових випадків перевищує 100 тисяч. Це майже 300 страхових випадків щодня.  Страхові виплати за цей період склали 164 млн.грн.

Також були збільшені страхові резерви. Порівняно з минулим роком резервний фонд збільшено майже вдвічі і у 2016 році він складає 6,3 млн.грн.

Зі святом, любі жінки

Вівторок, 07 березня 2017

Вітаємо з чудовим святом весни!

Бажаємо приємних сюрпризів і добрих подарунків долі, щирої любові, удачі і краси!

Як за вікном змінюється природа, нехай у вашому оточенні і в душі розквітає добро.

Бажаємо, щоб у вас завжди був час насолоджуватися життям в його яскравих барвах.

І нехай буде міцним ваше здоров’я!

 

Генеральний директор

ТДВ СК «Нафтагазстрах»

 

Антон Кіяшко 

Сторінка 1 із 19