Цілодобова лінія підтримки клієнтів   0 (800) 309-509   0(800) 309-510
Menu

Партнери

Партнери страхової компанії «NGS» (НАФТАГАЗСТРАХ) – це провідні компанії та організації, які володіють передовими технологіями, висококваліфікованим персоналом та досвідом роботи у власній сфері діяльності. 


 

  МЕДИЧНІ ПАРТНЕРИ
       

ТОВ «БаДМ»

Компанія заснована у 1994 році. Сьогодні «БаДМ» – найбільший дистриб’ютор фармацевтичного ринку України.                                                                   

 

Центральна клінічна лікарня Укрзалізниці

Провідний лікувально-діагностичний, організаційно-методичний та науково-практичний центр Укрзалізниці по неврології, кардіології, нейрохірургії, серцево-судинної хірургії, психіатрії.

 

 

СТРАХОВІ ПАРТНЕРИ

  

Центр Бізнес Інновацій

Основною спеціалізацією компанії є маркетинговий і управлінський консалтинг підприємств фінансової сфери та сфери послуг, розробка та допомогу у запуску старт-ап проектів, постановка маркетингових стратегій, бізнес-процесів і процедур для організацій і структур, зайнятих у сфері пропозиції та споживання послуг страхування.

 

СБ Малакут

Це міжнародний страховий брокер, який спеціалізується на індивідуальних рішеннях для корпоративного сегмента. На сьогоднішній день СБ Малакут завоював одну з провідних позицій на українському ринку брокерських послуг, пропонуючи професійні консультаційні послуги і кращі страхові рішення по всім видам ризиків.

 

ТВТ - Страховий Брокер

Компанія є незалежним консультантом, який надає послуги ризик менеджменту для своїх клієнтів. Інтереси таких компаній ТВТ-Страховий Брокер представляє в своїй роботі зі страховими компаніями, а також при складанні програм страхування та при врегулюванні збитків.

 

Green Capital

Європейська федерація фінансових експертів «Green Capital» - координатор Всеукраїнської програми захисту прав споживачів фінансових продуктів. Організатор навчання фінансової грамотності населення України.

 

ERV

ERV є однією з провідних міжнародних компаній туристичного страхування. Материнська компанія ERV знаходиться в Німеччині, дочірні компанії - в Данії, Франції, Швеції, Україні, Росії, Іспанії та Чеській Республіці, філії в Великобританії, Польщі, Італії та Португалії (іспанська філія), офіс із продажу в Туреччині, представництва в Китаї та Індії . Усі компанії ERV займають провідні позиції на місцевих ринках туристичного страхування.

 

 

СПОРТИВНІ ПАРТНЕРИ

 

ТОВ "Український футбольний проект"

Компанія була створена для організації спортивних аматорських змагань на високому професійному рівні, відомих як "Бізнес Ліга". Мета - привернути величезну масу любителів найпопулярнішої гри у багатьох країнах - футболу, до занять спортом і подарувати людям свято, створити великий позитивний заряд емоцій, який завжди допомагав і в житті, і на роботі.

  Асоціація міні-футболу України 
   
 

Федерація Футзалу м. Києва 

ФФмК є структурним підрозділом Асоціації міні-футболу (футзалу) України. Головна мета Федерації - розвиток футзалу в м. Києві та Україні шляхом проведення змагань, підготовки арбітрів та інспекторів.

 

 

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

 

Мій страховий агент

Мій страховий агент" - повний аналіз страхового ринку. На сайті публікуються новини страхового ринку, аналітика та інтерв'ю топ-менеджерів страхових компаній. Ведеться рейтинг страхових компаній та відгуки страхувальників про них.

Детальніше в цій категорії: « Асистанс Клієнти »