Цілодобова лінія підтримки клієнтів   0 (800) 309-509   0(800) 309-510
Menu

Історія компанії

 Свідоцтво про державну реєстрацію серія А01 № 096103

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія СТ № 20

10 лютого 1995

День заснування компанії «Нафтагазстрах». Від початку спеціалізувалася на обслуговуванні підприємств нафтогазового комплексу. СК «Нафтагазстрах» вперше в Україні розробила програму страхування для вертикально-інтегрованої структури ДАТ «Чорноморнафтогаз», яка представляє міні-модель нафтогазової галузі України. Дана програма відповідає стандартам аналогічних світових програм таких гігантів нафтогазової промисловості як Shell та ВР.

2007

Початок розвитку проектів добровільного медичного страхування. З’являється цілодобовий контакт-центр. Проведено І Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Стан, проблеми та перспективи розвитку добровільного медичного страхування на залізничному транспорті України». Вже за рік компанія входить увійти до «п'ятірки» лідерів по ДМС.

20 травня 2009

на парламентських слуханнях «Шляхи реформування охорони здоров'я і медичне страхування в Україні» механізм добровільного медичного страхування, що його розроблено «Нафтагазстрахом», офіційно був запропонований для використання при реформуванні системи охорони здоров'я і впровадженні обов'язкового медичного страхування в Україні.

Березень 2010

на I Всеукраїнському конкурсі «Лідер страхового ринку-2009» за версією журналу «Банкір» СК «Нафтагазстрах» стає переможцем у номінації «Лідер медичного страхування по роботі з фізичними особами».

Вересень 2010

призначення нового генерального директора Анатолія Чубинського забезпечило компанії новий потужний розвиток медичного страхування. За короткий термін подвоєно кількість застрахованих осіб по ДМС (з 205 тис. до 400 тис. осіб), компанія стала беззаперечним лідером сегменту ДМС.

Березень 2011

на II Всеукраїнському конкурсі «Лідер страхового ринку-2010» за версією журналу «Банкір» Компанія стає переможцем у номінації «Лідер медичного страхування по роботі з корпоративними клієнтами». З цього року «Нафтагазстрах» є регулярним переможцем рейтингу ТОП-50 медичного страхування, що його укладає журнал «Insurance Tор».

Березень 2012

генеральний директор СК «Нафтагазстрах» А.Чубинський нагороджений Дипломом лауреата XVI Загальнонаціональної програми «Людина року 2011» в номінації «Лідер страхового ринку року». За підсумками III Всеукраїнського конкурсу «Лідер страхового ринку-2011» за версією журналу «Банкір» Компанія стала переможцем у відразу в двох номінаціях «Лідер медичного страхування по роботі з фізичними особами» і «Компанія, що найбільш динамічно розвивається». Генеральний директор також увійшов до ТОП-10 рейтингу «ТОП-100 Кращих ТОП-менеджерів України» у сфері страхування за версією видання «Інвест-газета».

Липень 2012

розпочато ребрендинг компанії – страховик починає діяльність під новою назвою – «NGS». Вона символізує сучасність, інноваційність, універсальність страхової компанії, що має 20 ліцензій на здійснення 6 обов’язкових і 14 добровільних видів страхування. Крім того, перетворення назви на абревіатуру має свідчити про відхід від асоціації із нафтою і газом.

Лютий 2013

компанія стала членом Моторно-транспорного страхового бюро і отримала можливість реалізації полісів обов’язкового страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАГО)

Березень 2013

А. Чубинського визнано «Людиною року 2012» в номінації «Лідер страхового ринку року».

 

 

 

 

Квітень 2014 

 

 

 

  

14 травня 2014

 

 

 

Червень 2014

 

 

 

24 червня 2015

 

 

Березень 2016

Визнання високого статусу та досвіду роботи Компанії стало нагородження СК «NGS» Грамотою Верховної Ради України за внесок у розробку та вдосконалення законодавства з впровадження страхового захисту на підприємствах нафтогазової промисловості.

 

ТДВ «Страхова компанія «Нафтагазстрах» визнана лідером страхового ринку України за 2013 рік за показником «Медичне страхування фізичних осіб». Такі результати роботи компанії були представлені провідним спеціалізованим виданням Insurance TOP на Щорічній Презентації, присвяченій підбиттю підсумків роботи страхового ринку України за 2013 році.

 

Генеральним директором ТДВ СК «Нафтагазстрах» призначений Антон Олександрович Кіяшко, який обіймав раніше посаду Заступника генерального директора компанії. Відповідне рішення було прийнято зборами акціонерів компанії.

 

З приходом нового керівництва СК «Нафтагазстрах» переглянула стратегічні пріоритети діяльності компанії і прийнято рішення про подальшу спеціалізацію на послуги добровільного медичного страхування для фізичних і юридичних осіб.

 

Страхову компанію «Нафтагазстрах» обрано до президії Ліги страхових організацій України. Таке рішення одноголосно підтримали учасники спільного засідання Ради та Президії ЛСОУ.

 

За результатами роботи у 2015 році страхова компанія «Нафтагазстрах» визнана лідером медичного страхування фізичних осіб. Про це повідомило професійне видання страхового ринку - журнал  Insuranse TOP під час офіційної церемонії підбиття підсумків роботи страхового ринку Україні за 2015 рік.

 

 

Детальніше в цій категорії: Керівництво »