Цілодобова лінія підтримки клієнтів   0 (800) 309-509   0(800) 309-510
Menu

Керівництво

СК «НАФТАГАЗСТРАХ»  – це високопрофесійна команда фахівців, яка захищає фінансові та майнові інтереси як держави, так і приватних власників, та володіє унікальним досвідом втілення спеціалізованих страхових продуктів у медичній та нафтогазовій галузях.


 

Кіяшко Антон Олександрович

Генеральний директор

Вища освіта – Донецький національний технічний університет.

Володіє значним досвідом у фінансовому та бізнес-плануванні. Кар'єру почав в 2003 р. економістом в Приватбанку, до призначення в СК «Нафтагазстрах» працював у банківському та фінансовому секторі, очолюючи напрямки бізнес-планування, бюджетування, фінансового прогнозування, розробки і впровадження нових фінансових продуктів.

 

 

  


ЗЕЛЕНИЙ Володимир Михайлович

Заступник генерального директора – керівник бізнесу ДМС

Вища освіта – Харківський медичний інститут (спеціальність – лікар-терапевт).

Працював головним лікарем Ново-Водолазької, а згодом – Балаклейської центральної районної лікарні (Харківська обл.). З 2006р по 2008 рр. працював начальником, з 2008 по 2011 рр. – заступником начальника головного управління медичних закладів «Укрзалізниці».

Заслужений лікар України, нагороджений почесною грамотою Кабінету міністрів України;  почесний громадянин м. Балаклія (Харківська обл.). Неодноразово обирався депутатом міської та районної ради.


 

Детальніше в цій категорії: « Історія компанії Фінансові звіти »