Цілодобова лінія підтримки клієнтів   0 (800) 309-509   0(800) 309-510
Menu

ПРИВАТНИМ КЛІЄНТАМ

Захистити себе та свою сім'ю від непередбачуваних фінансових витрат в результаті настання нещасного випадку допоможе страховий поліс.

докладнiше ...

Добровільне медичне страхування співробітників – дуже вигідний вибір керівника, який піклується про працездатність своїх працівників. Адже співробітник, який отримує якісний соціальний пакет від роботодавця, що захищає не тільки його, але і його родину, буде зацікавлений у роботі в компанії, в її успіху, а значить, і у своїй високій продуктивності праці.

Мета добровільного медичного страхування – забезпечити застрахованій особі повну або часткову компенсацію витрат, пов'язаних з лікуванням у медичному закладі за обраною програмою добровільного медичного страхування, з використанням інструментарію та технологій страхової компанії.

Переваги ДМС для роботодавця:

  • зменшення витрат, що виникають у зв'язку з непрацездатністю працівників; 
  • підтримка платоспроможності працівників;
  • формування міцного корпоративного духу;
  • підвищення іміджу керівника в колективі;
  • здоров'я всіх членів колективу і збільшення продуктивності праці.

При організації добровільного медичного страхування на Вашому підприємстві Страхувальником може бути як роботодавець (юридична особа), так і самі працівники підприємства (фізичні особи).

Страховий платіж сплачується одноразово або щоквартально, чи щомісячно (згідно умов договору страхування) на рахунок Страхової компанії.

Можлива солідарна сплата страхового платежу одночасно роботодавцем і працівником в будь-якому співвідношенні (30 і 70%, 40 і 60%або навпаки,або – 50 і 50%). 

Всі новини